Кошик
454 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані з 06.01.2022 до 09.01.2022, будуть оброблені пізніше. З 10.01.2022 компанія продовжить роботу в звичайному режимі.

Повернення та обмін

Компанія здійснює повернення і обмін товарів належної якості згідно Закону "Про захист прав споживачів».

Строки повернення і обміну

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Умови повернення для товарів належної якості

Усі категорії товарів представлені на сайті підлягають обміну або поверненню відповідно до вимог. Товари, що підлягають обміну та поверненню: 1. Товари з виявленим технічним браком. 2. Усі товари представлені на сайті терміном до 14* днів якщо: - товару збережено товарний вигляд; - збережено заводську упаковку і маркування; - наявні чеки, квитанції замовлення. Процедура повернення товару належної якості: 1. зателефонуйте на номер, вказаний на сайті та повідомте про намір повернути оплачений товар; 2. надішліть нам товар перевізником; 3. повідомте № декларації надісланої посилки та № банківської картки (інший варіант) для повернення вартості товару; 4. після отримання товару відбувається перевірка вмісту посилки та здійснюється облік повернення. Повернення коштів провадиться на картку покупця протягом 2** робочих днів, після отримання зворотної доставки. Послуги перевізників за повернення товару здійснюється коштом продавця, якщо товар оглянуто та повернено безпосередньо при отриманні у відділенні логіста. Вартість оплачує покупець, якщо товар повертають після забору товару з відділення логіста. *14 денний період повернення товару наступає з моменту забору товару покупцем з відділення логіста. ** 2 денний період повернення коштів починається з моменту отримання товару продавцем з урахуванням робочого графіку.

Відповідно закону "Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner